Фільтрувати воду в душі – це сувора реальність

У звичайній квартирі на Оболоні Леонід зробив щось не типове для квартир, що в Україні вважається фішкою лише для приватних будинків – він почав фільтрувати всю воду, яка входить в його квартиру.

Я повернулась із гостей із фінальним усвідомленням – жити без такої системи не можна. А ще – домовилась про знижку ⚡️ для себе та друзів, деталі про неї в кінці посту.

Ціна питання просто жесть – $900 і вище, приблизно як купити новий крутий телефон. Але питання в тому, що якщо не фільтрувати воду взагалі – можна витратити ще більше…(

🔨 Вода з крану вбиває ремонт

Це – живі фотки з ванної в квартирі, яку я знімаю.

Коли я тільки заїхала, я думала, що це просто попередні мешканці погано прибрали за собою, і ми викликали професійний клінінг.. Але потім я зрозуміла.. це вода.

Завдяки шаленому вмісту солей (жорсткості) вона повністю деформувала кахель, і якщо робити ванну знову красивою – це може бути не дешево.

☠️ Вода з крану вбиває побутову техніку та сантехніку

На фото – моя праска, яку випадково один раз залили водою з під-крану.

Щоб вона перестала бруднити речі, мені на днях довелось витратити 2 години на маніпуляції з лимонною кислотою, а потім я здалась і віднесла її в сервіс (

Але питання, що робити з іншою технікою – баком для нагрівання води, пральною машиною, посудомийкою, які приєднані прямо до водопроводу… Прикинула, що всіх цих витрат можна уникнути, якщо просто нормально фільтрувати воду:
– щорічна чистка баку для води
– пом’якшувачі води для прання
– пом’яшувачі води для посудомийки
– засоби для зняття нальоту з сантехніки
– заміна фільтрів в фільтрі питної води кожні 3 місяці (а це ще і скільки зайвого сміття)..
– і врешті решт, купівля нової побутової техніки та сантехніки.

Крім цього, витрати всіх миючих засобів – в 3 рази менше, бо чиста вода краще піниться.

Крім цього, від прання поганою водою одяг «кашлатиться» — тобто, треба ще й частіше купувати одяг ((((

Наостанок, якщо вода жорстка то частина миючого засобу в принципі не вимивається із одягу… але це уже до наступного пункту.

🦷 Вода з крану вбиває шкіру та зуби

Ми тут в Україні свою побутову техніку любимо зазвичай більше, ніж себе самих, тому я вирішила не починати з цього пункту..) Але реальність полягає в тому, що купи проблем із нашою шкірою та зубами (як наслідок – візити до лікарів) ми могли би уникнути, якби у нас в крані просто текла чиста адекватна вода!

Мої руки – на фото – пересихають та всі в тріщинах, яких немає після того, як помити руки нормальною водою ((( Один із шокуючих досвідів вдома у Леоніда – відчуття, що коли миєш руки – мило не змивається. Але насправді це не мило не змивається. Це не змивається масло яке входить у склад мила, та захищає руки від пересихання.

За 6 місяців в Києві у мене з’явилось 6 (!) початкових карієсів. Щоб мої руки та обличчя не пересихали, я постійно користуюсь кремами, але всіх цих витрат та зайвих дій також можна було би уникнути… якби з-під крану просто текла нормальна вода.

🤢 Водою з крану не можна мити посуд, і звичайно, вживати всереду

Звичайно, найгірший ефект водопровідна вода Ukrainian style дає для організму людини тоді, якщо приймати її всередину. І треба розуміти, що якщо цією ж водою посуд мити – це означає також трохи приймати її всередину, разом з бактеріями та завищеними показниками по залізу і солям.

Тому живучи в Дніпрі я завжди промивала посуд після миття під фільтром, а зараз живу в стані повної незахищеності та шукаю оптимальне рішення. Тут в Києві навіть після нагрівання води в баку до 80 градусів, коли вода майже кип’ячена, вона все одно має яскраво виражений неприємний запах.

І з цим треба щось робити! Тому зараз вивчаю, наскільки легко поставити таку систему в плані комунікацій в моїй зйомній квартирі.

А ще домовилась про знижку 5% для всіх моїх підписників з дистриб’юторами фільтрів Ecowater, а ще давніми друзями ще з часів Еколофту – компанією Аквантіс.

Просто зателефонуйте їх менеджеру Олександру Крижановському за номером 0505306342 та назвіть промокод WITHLOVE 😘
Пропозиція діє для будь-якого міста.

А я тим часом під час відпустки продовжу розбиратись в темі, в тому числі питних фільтрів, та буду ділитись досвідом. Це все прям дуже не тривіальна тема.


Якщо мІЙ блог не залишає вас байдужим

Запрошую вас підтримати мій проект – «Батарейки, здавайтеся!». Лише 1 батарейка здатна забруднити 16 м2 землі токсичними речовинами.

При цьому більшість всіх батарейок в Україні все ще викидаються в природу – ліс, річку, на звалища та в городи, де росте їжа.

Завдяки підтримці людей та компаній наша команда в цьому році планує добитись, щоб 4% батарейок в Україні пішли на переробку в 2020 році. Кожен внесок, навіть 50 грн/місяць має значення.

По кнопці – сторінка з нашими планами на 2020 рік та можливістю підтримати проєкт через visa/mastercard/privat24/Apple Pay.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s